شرکت مصالح ساختمانی نگار ممتاز یزدسازه  از سال 1362 تاسیس و از همان تاریخ، فعالیت خودرا در زمینه آجر با انگیزه سازندگی کشور آغاز کرد و امروز باگذشت بیش از سه دهه فعالیت، توانسته سهم بسزایی درتوسعه و آبادانی کشورمان بخصوص دراستان یزد داشته باشد. دراین راستا درسال 1365 معدن شن و ماسه خود را راه اندازی نمود و درادامه معدن شن و ماسه ممتاز را درسال 1375 تاسیس کرد. درحال حاضر تولیدکننده بهترین محصولات شن و ماسه با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات فنی کامل درمعادن خود می باشد. این شرکت درسال 1398 موفق به اخذ گواهی ++A از آزمایشگاه استاندارد استان یزد شده است.

این مجموعه درسال 1389 اقدام به تاسیس شرکت بتن نمود و هم اکنون این شرکت باتشکیلاتی مجهز قادربه ارائه بهترین خدمات درزمینه بتن ریزی باپمپ زمینی و دکل می‌باشد و همچنین توانایی انجام بتن‌ریزی‌های حجیم درکوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت را دارد. پروژه های اجراشده و دردست اقدام این شرکت، طیف وسیعی از فعالیت های عمرانی ازقبیل پروژه های شهری و روستایی، راه سازی و آماده سازی بسترراه ها، آماده سازی بسترحمل ونقل ریلی، و همچنین تامین و آماده سازی زیرساخت های پروژه های صنعتی بزرگ را دربرمی‌گیرد. علاوه برآن، این شرکت تامین کننده بهترین محصولات ساختمانی جهت ارائه به سازندگان محترم نیز می‌باشد.

جهت آشنایی بیشتر با پروژه های انجام شده توسط این شرکت می توان به قسمت نمونه کارها و جهت بررسی کیفیت محصولات، به قسمت فروشگاه مراجعه فرمایید.